Cs-Hasis.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Counter-Strike
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere WarrioR*C.S

In jos 
+2
AsSoZz
WarRioR^L.M
6 participanți
AutorMesaj
WarRioR^L.M

WarRioR^L.M


Mesaje : 19
Data de înscriere : 10/04/2010
Varsta : 52
Localizare : berzovia , caras-severin

Cerere WarrioR*C.S Empty
MesajSubiect: Cerere WarrioR*C.S   Cerere WarrioR*C.S EmptySam Apr 10, 2010 12:43 pm

-Numele vostru:Mita
-Nick cstrike:WarrioR*C.S ( dar am jucat cu WarRioR^L.M )
-Id mesenger:laur_boy24
-Varsta minima 16 ani:38
-Steam da sau nu:nu
-De cat timp jucati cs:2 ani
-Timp petrecut pe sv minim 4 saptamani:cam 4 luni
-Motivul pentru care vrei admin:poi ar fi multe , dar in principal sa am grija de server
-Cunoasterea comenzilor de admin (Cele de baza cel putin):da
-Sa stea cat mai mult timp pe server:poi joc in fiecare zi dar depinde cat timp am sa joc ca am si serviciu


P.S : Am mai fost admin pe acest server! Si am fost plecat din tara si mi sa scos adminul Evil or Very Mad
P.S2: am avut moderator Laughing
Sus In jos
AsSoZz
Admin
AsSoZz


Mesaje : 8
Data de înscriere : 25/03/2010
Varsta : 35

Cerere WarrioR*C.S Empty
MesajSubiect: Re: Cerere WarrioR*C.S   Cerere WarrioR*C.S EmptySam Apr 10, 2010 2:54 pm

Pro
Sus In jos
Frazzer




Mesaje : 11
Data de înscriere : 25/03/2010

Cerere WarrioR*C.S Empty
MesajSubiect: Re: Cerere WarrioR*C.S   Cerere WarrioR*C.S EmptySam Apr 10, 2010 4:51 pm

Pro Very Happy
Sus In jos
DruGs




Mesaje : 13
Data de înscriere : 29/03/2010

Cerere WarrioR*C.S Empty
MesajSubiect: Re: Cerere WarrioR*C.S   Cerere WarrioR*C.S EmptyDum Apr 11, 2010 1:57 pm

PRO scz warrior Very Happy


Ultima editare efectuata de catre DruGs in Mier Apr 14, 2010 12:59 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
WarRioR^L.M

WarRioR^L.M


Mesaje : 19
Data de înscriere : 10/04/2010
Varsta : 52
Localizare : berzovia , caras-severin

Cerere WarrioR*C.S Empty
MesajSubiect: Re: Cerere WarrioR*C.S   Cerere WarrioR*C.S EmptyDum Apr 11, 2010 2:13 pm

lol Very Happy
poii drugs tu nici nu stii dc nu mai am admin Very Happy Very Happy shi tu zici ca nu am stiut sal folosesc????? Evil or Very Mad

1 eu nus copil de la scoala sa vin la ora 12 shi face mama sa pap shi restul de timp la pc Razz Razz
2 eu am shi serviciu care imi ia jumate din timpul meu liber .....asa ca..........sht daca nu stii despre ce e vorba Twisted Evil

3am vazut cum de bine adminezi tu shi mai vreo 2 ca tine... pig dar aveti voi mare noroc ca sant baieti de nota 10 ownerii shi good ca altfel va lasau fara admine din primul minut lol!
ASA CA NU MAI SCRIETI PROSTII DACA NU STITI CA DEZINFORMATI RESTUL DE ADMINI clown

asa ce pe viitor drugs informeazate mai bine inainte sa scrii ceva santa
Sus In jos
WarRioR^L.M

WarRioR^L.M


Mesaje : 19
Data de înscriere : 10/04/2010
Varsta : 52
Localizare : berzovia , caras-severin

Cerere WarrioR*C.S Empty
MesajSubiect: Re: Cerere WarrioR*C.S   Cerere WarrioR*C.S EmptyMar Apr 13, 2010 1:47 pm

bahhh..stiti ce?? Mad
STERGETI ACEST TOPIC CA NU MAI AM NEVOIE DE ADMINUL VOSTRU.........CA DUPA CUM SE PARE CA DOAR COPII JOACA AICI....ASA CA IO VA LAS SA JUCATI CU EII Very Happy
CA DOAR SANT 1000 DE SEERVERE DE CS NU NUMAI ASTA...... Evil or Very Mad


P.S PACAT CA ERAU CATIVA BAIETI DE TREABA..... Cool

.......................................................................................%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%*******************************############################3@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@



BAFTA....... Sleep
Sus In jos
AsSoZz
Admin
AsSoZz


Mesaje : 8
Data de înscriere : 25/03/2010
Varsta : 35

Cerere WarrioR*C.S Empty
MesajSubiect: Re: Cerere WarrioR*C.S   Cerere WarrioR*C.S EmptyMar Apr 13, 2010 9:40 pm

Drogs esti praf ... Wink esti pe langa Wink nu vorbi daca nu cunosti Wink si in privinta lu wariors daca puia sa problema pun si eu altfel problema Wink PA
Sus In jos
WarRioR^L.M

WarRioR^L.M


Mesaje : 19
Data de înscriere : 10/04/2010
Varsta : 52
Localizare : berzovia , caras-severin

Cerere WarrioR*C.S Empty
MesajSubiect: Re: Cerere WarrioR*C.S   Cerere WarrioR*C.S EmptyMier Apr 14, 2010 7:56 am

sallz..
se pare ca cineva este mai calculat de pe aici Cool
exact ce ziceam ca nu toti sant copii de o seama cu fiul meu la varsta de 13 ani cheers
poi eu asta ziceam ca din cauza la niste copilasi din astia multi playeri se duc pe alte servere ca...
1 daca sta cu awp da slay cai admin doar..nu??
2 daca il ia din orice pozitie se razbuna pe el cai admin doar..nu??
3 daca el face panda cu awp nu zice nimeni nimik cai admin doar..nu??
4 daca nu pune bmb ameninta ca da slay cai admin doar..nu??
5 daca el nu pune bmb nui zice nimeni nimik cai admin doar..nu??
6 shi ar mai fii o gramada de treburi din astea marunte dar nu prea am chef de scris asa de dimineta Razz ...ca or fii ele lucruri marunte dar afecteaza playerii cand vede ca admini is fragari shi atunci se tot duc mane pale caz concret am playerii care iam adus pe server shi mai cate sant dar am zis sa nu le fac rau ca probabil o sa planga Razz ca nui greu sa faci un print in consola shi sa postezi Idea
dar stiu shi io ces copii in ziua de azi ca doar am shi eu asa ceva la usa I love you

P.S poi owneri mai dati shi voi cu subsemnatul pe forumul asta ca sa vada lumea ca va pasa de.......lucrul vostru Cool

RESPECTA SHI VEI FII RESPECTAT................bafta
jocolor
Sus In jos
DruGs




Mesaje : 13
Data de înscriere : 29/03/2010

Cerere WarrioR*C.S Empty
MesajSubiect: Re: Cerere WarrioR*C.S   Cerere WarrioR*C.S EmptyMier Apr 14, 2010 1:03 pm

Scz warrior dar eu de unde sa stiu ca ai fost plecat in italia si cu awp si cu alea nu este adevarat si cu panda sunny
Sus In jos
n|D




Mesaje : 4
Data de înscriere : 29/03/2010

Cerere WarrioR*C.S Empty
MesajSubiect: ;););););););););)   Cerere WarrioR*C.S EmptyDum Apr 18, 2010 6:36 pm

PROOO
si scz Drugs da in mare parte warrrior are dreptate ,,,mai citeste si u Regulile de pe forum ,,pt admin si kiar si pt player Razz
Sus In jos
BBC | Chowder

BBC | Chowder


Mesaje : 22
Data de înscriere : 22/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Batesti

Cerere WarrioR*C.S Empty
MesajSubiect: mda   Cerere WarrioR*C.S EmptyJoi Apr 22, 2010 7:03 pm

Cum naiba a luat DruGS admin?Ce naiba !?!Asta e forum pe care sa cpomunicam .. calumea nu sa ne certam...! o si DruGS e adevarata faza q panda si q bmb ! farao sunny Basketball
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere WarrioR*C.S Empty
MesajSubiect: Re: Cerere WarrioR*C.S   Cerere WarrioR*C.S Empty

Sus In jos
 
Cerere WarrioR*C.S
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs-Hasis.idle.ro :: Cereri admin-
Mergi direct la: