Cs-Hasis.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Counter-Strike
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere admin BBC | Chowder

In jos 
+2
WarRioR^L.M
BBC | Chowder
6 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Credeti ca merit sa fiu Admin?
-DA!
Cerere admin BBC | Chowder Vote_lcap71%Cerere admin BBC | Chowder Vote_rcap
 71% [ 5 ]
-NU!
Cerere admin BBC | Chowder Vote_lcap29%Cerere admin BBC | Chowder Vote_rcap
 29% [ 2 ]
-Nu ma inrereseaza!
Cerere admin BBC | Chowder Vote_lcap0%Cerere admin BBC | Chowder Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 7
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
BBC | Chowder

BBC | Chowder


Mesaje : 22
Data de înscriere : 22/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Batesti

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: Cerere admin BBC | Chowder   Cerere admin BBC | Chowder EmptyJoi Apr 22, 2010 6:35 pm

-Numele vostru:Ion Cristian ( Cristi)
-Nick cstrike:BBC | Chowder
-Id mesenger:criss_yo_1990
-Varsta minima 16 ani:13 (fac pe 18 decembrie)
-Steam da sau nu:nu
-De cat timp jucati cs:2ani
-Timp petrecut pe sv minim 4 saptamani:3 luni
-Motivul pentru care vrei admin:Vreau admin deoarece sunt un jucator corect care mai intai asculta si apoi actioneaza!Nu sunt niciodata atat de nepasator incat sa trec q vederea un lucru !Ma inteleg bine q fiecare jucator si am multa rabdare q fiecare!Sunt dispus sa dau chiar si sfaturi de joc!Vreau k fiecare jucator sa se simta bine pe sv !
-Cunoasterea comenzilor de admin (Cele de baza cel putin):Le cunosc destul de bn
-Sa stea cat mai mult timp pe server:Stau cel putin 4-5 ore!CREDETIMA
-Rankul tau:Intre primi 40!


Ultima editare efectuata de catre BBC | Chowder in Vin Apr 23, 2010 7:22 am, editata de 5 ori
Sus In jos
WarRioR^L.M

WarRioR^L.M


Mesaje : 19
Data de înscriere : 10/04/2010
Varsta : 52
Localizare : berzovia , caras-severin

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin BBC | Chowder   Cerere admin BBC | Chowder EmptyJoi Apr 22, 2010 7:05 pm

salz..bine ai venit pe serverul nostru cheers
poi io ce sa zic din partea ai un mare PRO. Wink
dar este cam greu cu anisorii tai ca sant cam putini dar .....poate nu conteaza pana la urma varsta Rolling Eyes
daca poti sa tii red. shi sa aduci playeri este shi mai bine... lol!
de jucat te intalnesc des pe server asa ca............PRO jocolor
bafta....
Sus In jos
BBC | Chowder

BBC | Chowder


Mesaje : 22
Data de înscriere : 22/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Batesti

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: mc   Cerere admin BBC | Chowder EmptyJoi Apr 22, 2010 7:09 pm

Multumesc mult Warior pt PRO! da sunt cam tanar , fac 13 ani in decembrie da asta nu cred k e o ...problema !asi vrea k toti jucatorii sa joace corect da... uite k nu se poate ! e adevarat poate k si eu mai injur ... da asta e omul e nervos !
Sus In jos
EnRg

EnRg


Mesaje : 22
Data de înscriere : 05/04/2010

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin BBC | Chowder   Cerere admin BBC | Chowder EmptyVin Apr 23, 2010 1:32 pm

Am votat "NU", cred ca stii de ce...
Din comportamentul tau pe server, se vede ca nu ai mai mult de 13 ani, chiar daca in cerere spuneai ca ai mai mult... Sa nu iei asta ca pe o jignire, e bine ca ai spus adevarul... Daca vei tine niste redirecte, poate reusesti sa smulgi un slot micut...Iar cu timpul, poate vei avansa.
Succes !
Sus In jos
Frazzer




Mesaje : 11
Data de înscriere : 25/03/2010

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin BBC | Chowder   Cerere admin BBC | Chowder EmptyVin Apr 23, 2010 2:07 pm

Nuj ce sa zic....varsta minima este 16 ani..u nu ai nici 13 inpliniti.....cred k ar fi bn sa te multumesti cu un Slot..iar cu timpul dak demonstrezi k meriti my mult..vei avea ce iti doresti...
Sus In jos
BBC | Chowder

BBC | Chowder


Mesaje : 22
Data de înscriere : 22/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Batesti

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: mda   Cerere admin BBC | Chowder EmptyVin Apr 23, 2010 3:55 pm

Bn mah dak nici asta nmu va convinde atunci ce naiba ... ! DruGS are aabia 11 ani si a fost si Admin iar aq cred k e moderator !
Datimi macar o sansa o sa va dovedesc ca va inselati .... cat despre comenzile de admin... le stiu ff bine! Nici nu nma cunoasteti !O seansa nu mi-ati dat..... o si sa stiti k fac 13 ani da ... !Ce sa mai vb ...
Sus In jos
BBC | Chowder

BBC | Chowder


Mesaje : 22
Data de înscriere : 22/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Batesti

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: va mai zic ceva   Cerere admin BBC | Chowder EmptyVin Apr 23, 2010 4:05 pm

De ce e varsta minima de a fi admin 16 ani ?!Care e faza ?Mie nu imi conzine , daca alti da jucatorilor mai mici de 16 ani ar vrea sa fie admini .... ! Eu propun sa nu existe o varsta Pt a fi admin ! Suggerez sa se faca un profil pt fiecare jucator sub 16 ani care vrea sa fie admin ! Oi avea eu 12 ani da .... nu sunt fraier ... !Clanul meu e adevarat e slab dar stiu sa mi0l organizez !Cred k fiecare dintre voi care a fost in echipa q mn a observat k dau indicatii fiecaruia , ... sunt un jucaqtor care nu se lasa usor si ori ce obiectiv incerc din toate puterile sa il indeplinesc !
La sonadj am obserat k am 4 voturi q DA si 1 q NU ... ! Sa stiu si eu cine ma vrea Admin, si cine nu ... !

Sory EnRg e adevarat injur dar nu te supara k iti zic tie sau celorlalti admini .... si voi injurati ! Asta e sunt nervos pt k vreau k echipa uin care sunt sau ... clanul meu sa fie cat mai puternic ! Da recunosc ai dreptate ma voi stradui sa nu mai vb urat incepand de acum !
Sus In jos
EnRg

EnRg


Mesaje : 22
Data de înscriere : 05/04/2010

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin BBC | Chowder   Cerere admin BBC | Chowder EmptyVin Apr 23, 2010 5:06 pm

Vezi tu, tinere, aici e problema...Te inteleg ca vrei cu orice pret sa fii admin, dar mai ai multe de invatat... Adminii nu injura niciodata, de-asta nu se da admin celor mici... Nu stiu sa faca diferenta intre o gluma intre admini ( sau playeri fideli, cum o fac eu pe a`mica "tiganca mea" ) si o injuratura... Decand sunt eu pe server, nu am vazut niciun admin sa injure. Deci te rog sa inveti sa faci doferenta intre aceste lucruri, si sa numai vii cu acuzatii nefondate. Multumesc.

PS: Nu ai voie sa postezi mesaje consecutive la un interval mai mic de 24 de ore ( se numeste double-post ) . Daca mai ai ceva de zis, scrie, dupa care asteapta sa ti se raspunda.
O zi buna !
Sus In jos
WarRioR^L.M

WarRioR^L.M


Mesaje : 19
Data de înscriere : 10/04/2010
Varsta : 52
Localizare : berzovia , caras-severin

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin BBC | Chowder   Cerere admin BBC | Chowder EmptyVin Apr 23, 2010 6:21 pm

uffffffff scratch
poi ce sa mai zic fratilor pale eu sant de parerea ca .........ar merita sa incercati sai dati macar un helper

ca saracutul se straduie atata nu vedeti ce necajit este? Sad parerea mea ca daca tine red. shi mai ales ca a adus catva playeri pe server shi il vad zilnic pe server eu zic ca ar merita macar un helper la inceput vorba lui sa vadem cum se descurca shi pe urma....mai vb. Like a Star @ heaven
app.. ca shi asa avem admini din astia mai tinereii cheers shi pana la urma ei sant viitorul acestui joc ca noi astia mai batranei Cool nu prea avem atata timp de mult ca ei cheers
poi io sincer nu mai stiu de capul meu cate sant pe mine Crying or Very sad nevasta cere,copilul cere,telefonul cere,tv cere,internetul cere,curentul cere, shi cate ar mai fii ca acu nici numi vine in minte cate sant Crying or Very sad
dar ei saracuti vin de la scoala se pun la masa ,se pun papa shi la pc bounce de aia zic ca ei sant viitorul acestiu joc bom alti se insoara Razz alti se duc la munte Razz s.a.m.d

app...casa de piatra la dy baciu ca am inteles ca se insoara cheers cheers

asa ca io zic sai dati un helper shi pe urma mai vedem..... Cool


bafta......... Sleep
Sus In jos
EnRg

EnRg


Mesaje : 22
Data de înscriere : 05/04/2010

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin BBC | Chowder   Cerere admin BBC | Chowder EmptyVin Apr 23, 2010 6:50 pm

@WarRioR^L.M
Ce frumos ne-ai povestit tu viata in cateva randuri, intr-un topic care cerea acest lucru Very Happy
Sus In jos
WarRioR^L.M

WarRioR^L.M


Mesaje : 19
Data de înscriere : 10/04/2010
Varsta : 52
Localizare : berzovia , caras-severin

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin BBC | Chowder   Cerere admin BBC | Chowder EmptyVin Apr 23, 2010 7:11 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing da le am cu viata , nu?
Sus In jos
BBC | Chowder

BBC | Chowder


Mesaje : 22
Data de înscriere : 22/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Batesti

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: sal   Cerere admin BBC | Chowder EmptyVin Apr 23, 2010 7:26 pm

Stiu ca fac dublu-post dar scz vreau sa va zic ceva ! In primul si primul rand iti multumesc ff mult Warior pt sprijin ! Da imi doresc ffffff mult sa fiu admin ! stiu orice coomanda din amx_mod si dak vreti voi asa de mult ma puteti face helper sau sa imi dati un slot ! Mie imi e foarte greu sa ma descurc in cs mai ales q jucatori asa de talentati k voi !
EnRg vreau sa te contrazic ! Azi tocmai ai injurat nu ma refer la a'mica are ii ziceai tiganca ci la mn !mai jicnit ! Da sunt mic dar nu ma las asa usor ! Cred k toata lumea ma vazut cum joc si nu stium cati au observat cat de mult imi doresc ca echipa lac care apartin sa castige !

Am sa va spun o poveste :
-Inainte eu nu ma jucam Fotbal si imi placeau jocurile de impuscatoru gen cs ! BBC | alexxx ma convins sa joc si eu fotbal si din acea zi fotbalul e sportul meu preferat !De atunci am jucat mereu fotbal ... pana intr-o zi ! Cand din intamplare am dat pe PC de Metin 2 RO ! Jocul ma captivat imediat !~Atat de mult in cat am uitat de sport de ... multe !Juacm ore intrgi ... nu mancm nu dormea nu invatam nu scriam ... ! devenea stresant .Pana miam zis : "Gata Cristi hai sa ma opresc sa mai joc metin " !Asa k mam apucat de cs . Am gasi un sv ff frumos ccare se numea capitala.****.** (nu precizez tot numele ) Miam format un clan si am inceput sa joc .... doream sa fu primul .... dar nu reuseam , dar a venit o zi socanta ........ Luasem ban permanent (recama) pt k mi-am chemat clanul pe un alt sv pt un duel de clan ! In zadr am intrat pe forum si am rugat sa imi scoata banul si ..... dar nimic ! Insa nervosu mi-a dat un sv : cs-hasis.idle.ro !
Eram incantat era un sv aproape la fel de misto ca si caitala ! din prima zi de cand am juat pe hasis am dorit sa fiu in tre primi 15 dar se pare k nu se poate ... ! Iata k mam gandit sa ma apuc iar de fotbal irar aqm in prezent sunt Portar kla Conpet , ! In cobtinoare joc cs pt a dovedi k si cei de varsta mica pot face ravagii qm e DruGS !Intr-o buna zi poate on sa ajung intre primi 15 sau un vis de-al meu ar ami fii sa primesc si eu admin ! Si ma staduiesc din toate puterile pt acest lucru ............... Multumesc Very Happy Smile Surprised
Sus In jos
WarRioR^L.M

WarRioR^L.M


Mesaje : 19
Data de înscriere : 10/04/2010
Varsta : 52
Localizare : berzovia , caras-severin

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin BBC | Chowder   Cerere admin BBC | Chowder EmptyVin Apr 23, 2010 7:58 pm

lollllll Sad asta da poveste induiosatoare Sad
fratilor datii helper ca e pacat de baiatul asta asa patimas e ca mie mie greu sa mai zic ceva.. Crying or Very sad

asta da patimas de cs saracutul de el Cool Cool
bafta....
Sus In jos
EnRg

EnRg


Mesaje : 22
Data de înscriere : 05/04/2010

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin BBC | Chowder   Cerere admin BBC | Chowder EmptySam Apr 24, 2010 11:31 am

Du-te frate la o emisiune TV , chiar nu ma intereseaza ca nu mananci si nu dormi ca sa joci counter-strike sau joculete online... Defapt, asta fac toti pustii de varsta ta Laughing

Inca ceva: vino cu o dovada ca te-am jignit. Nu accept acuzatii nefondate...Iar daca nu ai nicio dovada, cu atat mai rau.

Daca mai postezi ceva, sper sa fie legat de cererea de admin...Sa nu te apuci sa ne povestesti ca ai avut si un caine, sa ne zici cum nu dormea noaptea cand era in calduri Laughing
Sus In jos
BBC | Chowder

BBC | Chowder


Mesaje : 22
Data de înscriere : 22/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Batesti

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: baaah   Cerere admin BBC | Chowder EmptySam Apr 24, 2010 11:43 am

BA ce drq vrei tu ... inca nu au votat toti admini ... te bagi tu k musca in lapte !Si vezi cui ii spui tinerel saau pusti k tu abia tiai faqt majoratul .... aq te crezi mare vedeta .... folosesti coduri in cs si zici de mn k nu stiu sa joc ! Ce drq ! Lasama in pace .....Daca ma uit la sondaje votul e in favoarea mea !EnRg nu ma intereseaza parerea ta ! Lu piticania aia de DruGS iati dat admin pt ce ? Ka in primul rand zice k are 16 ani si are abia 11 ! Iati dat admin k va e prieten de acolo de unde stati voi .... nu imi zice mie ! Habar nu aveti ce ratati dak nu imi adti mie macar slot sau helper !Recunosc DruGS joaca bn dar asta joaca de cand a aparut sv sii cred k e intre primi 20 iar eu k joc de mai putin de 2 luni sunt pe 32 ! Laso drq ..... !Nsimtire curata !P3S , owen , DruGS , n|D , .... ei nu si-au dat q parerea fata de mn ! Deci mai am inca sanse !
Sus In jos
EnRg

EnRg


Mesaje : 22
Data de înscriere : 05/04/2010

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin BBC | Chowder   Cerere admin BBC | Chowder EmptySam Apr 24, 2010 11:47 am

Mi-am facut majoratul de peste 2 ani Laughing
Ti-am zis sa numai dai reply cu offtopic? Poti sa ai tu 138 de voturi la da, la varsta si vocabularul tau tot nu vei primi admin. Du-te si joaca metin
PS: Vrei sa-ti dau codu' meu? cheers
PS2: Eu nu stiam ca Drugs are 11 ani, si in continuare nu cred...Daca e asa, probabil se vor lua masuri.
Sus In jos
BBC | Chowder

BBC | Chowder


Mesaje : 22
Data de înscriere : 22/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Batesti

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: Bn   Cerere admin BBC | Chowder EmptySam Apr 24, 2010 1:24 pm

Bn frate OK ai dreptate poate nu merit Admin da ..... !Am incercat !Am vazut k se ia destul de usor ... Admin si am incercat dar ii rog ceva pe fiecare admin ... !

DATIMI DOAR O ZI ADMIN SA VEDETI QM MA DESCURC !DACA NU MA DESCURC BINE ASTA E MIN SE IA ADMINUL .... DACA NU FACETI CE VRETI ! MACAR SA VAD SI EU QM E SA FI ADMIN !IL ROG PE WARIOR SA MA TINA SUB OBSERVATIE !





PS: Nu imi mai place Metinul !
Sus In jos
EnRg

EnRg


Mesaje : 22
Data de înscriere : 05/04/2010

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin BBC | Chowder   Cerere admin BBC | Chowder EmptySam Apr 24, 2010 2:11 pm

Si ma rog, de ce warior ? Pentru ca te sustine?

Decizia va fi luata de owneri, pana atunci asteapta !
Sus In jos
WarRioR^L.M

WarRioR^L.M


Mesaje : 19
Data de înscriere : 10/04/2010
Varsta : 52
Localizare : berzovia , caras-severin

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin BBC | Chowder   Cerere admin BBC | Chowder EmptySam Apr 24, 2010 5:43 pm

loll...BBC poi nu eu sant cel in masura sa te verifice Razz exista ownrii care decid shi pe urma noi astia mai mici Smile

shi un sfat BBC incearca sal respecti pe enrg ca este shi el un admin mare shi este mai in varsta ca tine lol!
shi sa vezi ca nu se intampla nimik daca nu tot timpul dai replici nasoale la adresa lui Wink
ca ai mult mai mult de castigat ai sa vezi dc Cool
este o zicala in viatza intreabal shi pe tatal tau sa vezi cami da dreptate
Wink ..CAPUL PLECAT SABIA NUL TAIE..


app.enrg ???frate io am zis sai dati o sansa doar Laughing nu ca is de acord cu ce face Neutral

bafta......
Sus In jos
EnRg

EnRg


Mesaje : 22
Data de înscriere : 05/04/2010

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin BBC | Chowder   Cerere admin BBC | Chowder EmptyDum Apr 25, 2010 2:26 am

Ce sansa? Sa fim seriosi...
Daca nu vine cu poza la reclamatie, se va considera o acuzatie nefondata, iar el va deveni "Persona non grata" pentru mine.
In legatura cu adminul , ma abtin de la orice fel de comentarii pana la decizia ownerilor ! Sper sa faceti si voi acelasi lucru. Un weekend frumos tuturor !
Sus In jos
DruGs




Mesaje : 13
Data de înscriere : 29/03/2010

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin BBC | Chowder   Cerere admin BBC | Chowder EmptyDum Apr 25, 2010 6:53 pm

Ba varsta nu cont daca esti un admin capabil si de exemplu ai 11 ani ca mn nu cont sa petrci mult timp pe sv sa populezi sv.Si cristi cred ca meriti un slots micutz pt ca de exmplu tu nu ai un vocabular de admin.Cu timpu stai bn.
Ba alta data nu mai scrieti asa mult ca ma ia somnu
Sus In jos
EnRg

EnRg


Mesaje : 22
Data de înscriere : 05/04/2010

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin BBC | Chowder   Cerere admin BBC | Chowder EmptyDum Apr 25, 2010 9:27 pm

DruGs a scris:
Ba varsta nu cont daca esti un admin capabil si de exemplu ai 11 ani ca mn nu cont sa petrci mult timp pe sv sa populezi sv.Si cristi cred ca meriti un slots micutz pt ca de exmplu tu nu ai un vocabular de admin.Cu timpu stai bn.
Ba alta data nu mai scrieti asa mult ca ma ia somnu

Iar tu numai folosi limbaj de Y!M si abrevieri gen "ba" Smile
Sus In jos
DanY




Mesaje : 11
Data de înscriere : 26/04/2010

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin BBC | Chowder   Cerere admin BBC | Chowder EmptyMier Apr 28, 2010 5:19 pm

Enrg , daca nu inceteaza iti trimit un Pm ce sa ii faci daca ai Comanda . Bafta!
Sus In jos
BBC | Chowder

BBC | Chowder


Mesaje : 22
Data de înscriere : 22/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Batesti

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: 2 jucatori   Cerere admin BBC | Chowder EmptyDum Mai 02, 2010 7:56 am

Am mai adus 2 jucatori dar o sa mai aduc in continoare !
Sus In jos
DanY




Mesaje : 11
Data de înscriere : 26/04/2010

Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin BBC | Chowder   Cerere admin BBC | Chowder EmptyMier Mai 05, 2010 7:26 pm

Pfoai , eu am adus peste 10 colegi=) si tu numai 2 prieteni=))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere admin BBC | Chowder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin BBC | Chowder   Cerere admin BBC | Chowder Empty

Sus In jos
 
Cerere admin BBC | Chowder
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs-Hasis.idle.ro :: Cereri admin-
Mergi direct la: