Cs-Hasis.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Counter-Strike
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sugerstii pentrub server si forum

In jos 
AutorMesaj
BBC | Chowder

BBC | Chowder


Mesaje : 22
Data de înscriere : 22/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Batesti

Sugerstii pentrub server si forum Empty
MesajSubiect: Sugerstii pentrub server si forum   Sugerstii pentrub server si forum EmptyVin Apr 23, 2010 7:18 am

Mie imi placea atunci cand tastai /knife puteai sa iti alegi ce cutit vroiai !Aqm e pacat k nu mai e asa....... Sad Crying or Very sad !
-Ii ro pe Admini sa , dak mai pot , sa refaca acest lucru ; si sa putem alege fiecare din cele 4 cutite pe care il vream !
-Asi dorii sa se faca un concurs sau stiu eu ... primi ... 5 de pe sv sa primeasca admin , urmtorii 5 sa fie moderatori iar ultimi 5 din /top15 sa fie moderatori pe forum.....sau asa ceva ...! geek
-Asi dorii k admini sa ii roage pe jucatori sa nu jicneasca pe cei mai slabi !
Ex:Eu si clanul meu jucam doar pe acest sv , iar eu doresc foarte mult sa ajung intre primi 15 , si cand am spus asta pe sv , toti au inceput sa ma jicneasca si pe mn si pe clanul meu !Daca am faqt o greseala toti sariti q gura , dar dak unul din voi sa zicem k a gresit ......nimic lol! !
-Ii rog pe toti jucatorii de pe sv sa incerce sa intre dimineata , nu ii oblig dar sa fiu sincer pana la ora .... 11:30 e sv gol !
Cam asta cred eu ca ar trebui facut , poate k am gtresit undeva dar ... !
Sus In jos
 
Sugerstii pentrub server si forum
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs-Hasis.idle.ro :: Sugesti pentru servar-
Mergi direct la: