Cs-Hasis.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Counter-Strike
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR)

In jos 
5 participanți

CREDETI CA MERIT SA FIU ADMIN
-da
CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR) Vote_lcap29%CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR) Vote_rcap
 29% [ 2 ]
-nu
CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR) Vote_lcap43%CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR) Vote_rcap
 43% [ 3 ]
-nu ma intereseaza
CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR) Vote_lcap28%CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR) Vote_rcap
 28% [ 2 ]
Total voturi : 7
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
CFR




Mesaje : 2
Data de înscriere : 22/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Batesti

CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR) Empty
MesajSubiect: CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR)   CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR) EmptyVin Apr 23, 2010 4:46 pm

-Numele vostru:Andrei Alexandru
-Nick cstrike:BBC|al3xxxx
-Id mesenger:naruto_batesti
-Varsta minima 16 ani:am 12 (fac 13 in septembrie)
-Steam da sau nu:nu
-De cat timp jucati cs:2ani
-Timp petrecut pe sv minim 4 saptamani:2 luni
-Motivul pentru care vrei admin:Am respectat mereu regulile si ma am bine cu toti .Nu imi strica sa fiu admin
-Cunoasterea comenzilor de admin (Cele de baza cel putin)Surprised sa le invat(le stie un prieten)
-Sa stea cat mai mult timp pe server:eu promit ca o sa stau


Ultima editare efectuata de catre CFR in Vin Apr 23, 2010 4:51 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
BBC | Chowder

BBC | Chowder


Mesaje : 22
Data de înscriere : 22/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Batesti

CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR) Empty
MesajSubiect: mda   CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR) EmptyVin Apr 23, 2010 4:48 pm

Alex deocamdata nu le sti pe toate le stii decat pe cele de schimbare a rundei si de da la vot ! deocamdata o sa te ajut sa le inveti !
Sus In jos
CFR




Mesaje : 2
Data de înscriere : 22/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Batesti

CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR) Empty
MesajSubiect: Re: CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR)   CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR) EmptyVin Apr 23, 2010 4:53 pm

BBC | Chowder a scris:
Alex deocamdata nu le sti pe toate le stii decat pe cele de schimbare a rundei si de da la vot ! deocamdata o sa te ajut sa le inveti !
k...ms
Sus In jos
EnRg

EnRg


Mesaje : 22
Data de înscriere : 05/04/2010

CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR) Empty
MesajSubiect: Re: CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR)   CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR) EmptyVin Apr 23, 2010 6:53 pm

In curand vom avea redirecte contorizate ( astfel vom vedea cine tine redirect, cat timp tine, cati playeri redirectioneaza ).... Daca vei avea activitate in continuare, si veti contribui si cu aceste redirecte, s-ar putea sa ai sanse ... Pana atunci te rog sa astepti, asa e cel mai bine pt server, iar asta e tot ce conteaza .
Sus In jos
Frazzer




Mesaje : 11
Data de înscriere : 25/03/2010

CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR) Empty
MesajSubiect: Re: CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR)   CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR) EmptyVin Apr 23, 2010 9:13 pm

Contra affraid affraid affraid
Sus In jos
BBC | Chowder

BBC | Chowder


Mesaje : 22
Data de înscriere : 22/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Batesti

CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR) Empty
MesajSubiect: Re: CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR)   CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR) EmptySam Apr 24, 2010 3:25 pm

CFR a scris:
-Numele vostru:Andrei Alexandru
-Nick cstrike:BBC|al3xxxx
-Id mesenger:naruto_batesti
-Varsta minima 16 ani:am 12 (fac 13 in septembrie)
-Steam da sau nu:nu
-De cat timp jucati cs:2ani
-Timp petrecut pe sv minim 4 saptamani:2 luni
-Motivul pentru care vrei admin:Am respectat mereu regulile si ma am bine cu toti .Nu imi strica sa fiu admin
-Cunoasterea comenzilor de admin (Cele de baza cel putin)Surprised sa le invat(le stie un prieten)
-Sa stea cat mai mult timp pe server:eu promit ca o sa stau


Deasi fi admin tias da PRO da ...
Sus In jos
DruGs




Mesaje : 13
Data de înscriere : 29/03/2010

CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR) Empty
MesajSubiect: Re: CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR)   CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR) EmptyDum Apr 25, 2010 6:46 pm

al3xxx mai asteapta joaca in continuare si incerca sa populezi sv Very Happy







deci CONTRA
Sus In jos
 
CERERE DE ADMIN BBC|al3xxxx(CFR)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs-Hasis.idle.ro :: Cereri admin-
Mergi direct la: