Cs-Hasis.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Counter-Strike
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere Admin DanY

In jos 
+3
EnRg
WarRioR^L.M
DanY
7 participanți
AutorMesaj
DanY




Mesaje : 11
Data de înscriere : 26/04/2010

Cerere Admin DanY Empty
MesajSubiect: Cerere Admin DanY   Cerere Admin DanY EmptyLun Apr 26, 2010 6:37 pm

Aici puteti cere admin
Condiitile de acordare admin sunt:
-Numele vostru :Vlad Daniel
-Nick cstrike : DanY ( NextPlease#DanY)
-Id mesenger : dany_v3ry_s3xy_boy
-Varsta minima 16 ani : 14 ani( fac 15 in iulie)
-Steam da sau nu : Nu
-De cat timp jucati cs : 2 ani si 3 luni
-Timp petrecut pe sv minim 4 saptamani : 1 luna fix.
-Motivul pentru care vrei admin : Dimineata nu prea usnt admini pe server si intra multi codati. Vreau admin pentru a bana acesti playeri sau al le da kick.
-Cunoasterea comenzilor de admin (Cele de baza cel putin): Cunosc tot Amx-ul si ...
-Sa stea cat mai mult timp pe server : cam 3 ore pe zi:D ce putin..


Multumesc!
Sus In jos
WarRioR^L.M

WarRioR^L.M


Mesaje : 19
Data de înscriere : 10/04/2010
Varsta : 52
Localizare : berzovia , caras-severin

Cerere Admin DanY Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin DanY   Cerere Admin DanY EmptyLun Apr 26, 2010 8:04 pm

mdeahhhh..... Cool
poi eu nu te prea stiu asa bine doar ca am jucat de cateva ori pe server Wink
de jucat te vad cam rar cum de..........??
ce imi place la voi ca vis sinceri shi asta ma castiga in incredere 70% sinceritatea cheers
poi shi io am observat ca de cand cu redirectele astea puse la net au aparut shi codatii cal putin in 2 zile am prins 5 cu cod Twisted Evil
dar ce coade au frate ca le dai blind shi este prins ,,le faci poze iese curati,,dar exista shi vechime care se vede ca conteaza cheers poi cu demo shi cu pluginul asta super bun pentru admini nau nici o sansa Razz cel putin din partea mea cheers
deci cum se populeza serverul apar shi codatii shi e nevoie de admini cu experienta Laughing
ca nu vreau sa dau nume dar am vazut admini care ma intrebat ....cum dau blind?????????? affraid
altu face ss la ala cu aim affraid dar sper sa se puna pe treaba ca alfel am sa le pun numele pe forum sa vedti shi voi ce fel de baietasi sant Wink

app...poi io mai astept sa vad ce zic shi cei care te stiu mai bine shi pe urma mai vedem Sleep

bafta......... Sleep
Sus In jos
DanY




Mesaje : 11
Data de înscriere : 26/04/2010

Cerere Admin DanY Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin DanY   Cerere Admin DanY EmptyMar Apr 27, 2010 9:39 am

LoL lol! cum mai vazut doar de cateva ori pe server Smile) joc in fiecare zi pe el cel putin 3 ore...Neutral lol! u de cate ori te-am vazut pe servere , cam de 30 si ceva de ori:P
Sus In jos
EnRg

EnRg


Mesaje : 22
Data de înscriere : 05/04/2010

Cerere Admin DanY Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin DanY   Cerere Admin DanY EmptyMar Apr 27, 2010 7:41 pm

Il stiu pe Dany de vreo 6 luni, pana acum o luna a jucat pe serverele mele... Din moment ce joaca zilnic, merita o sansa... Dar , la fel cum am spus si in cazul altora, va trebui sa astepte sa rezolvam cu serverele redirect contorizate. Tine-o tot asa !
Sus In jos
BBC | Chowder

BBC | Chowder


Mesaje : 22
Data de înscriere : 22/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Batesti

Cerere Admin DanY Empty
MesajSubiect: ?!?!!?   Cerere Admin DanY EmptyMar Apr 27, 2010 8:05 pm

Ce?!?!?! Lu asta ii dai o sansa !?!??Tu lai auzit qm vb !E inacceptabil .... Evil or Very Mad affraid affraid Mad
Sus In jos
EnRg

EnRg


Mesaje : 22
Data de înscriere : 05/04/2010

Cerere Admin DanY Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin DanY   Cerere Admin DanY EmptyMar Apr 27, 2010 8:46 pm

A inceput sa-si petreaca mult timp pe server. In plus, are avantajul ca-l cunosc de pe serverele mele, de mult timp, deci are sustinerea mea!

BBC | Chowder a scris:
Ce?!?!?! Lu asta ii dai o sansa !?!??T

Nu eu iau deciziile finale, eu doar imi sustin punctul de vedere, oricine are dreptul la propria opinie!
Sus In jos
WarRioR^L.M

WarRioR^L.M


Mesaje : 19
Data de înscriere : 10/04/2010
Varsta : 52
Localizare : berzovia , caras-severin

Cerere Admin DanY Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin DanY   Cerere Admin DanY EmptyMar Apr 27, 2010 9:12 pm

neahh No
poi BBc nu fii trist ca shi tu ai sanse ca oricare player care vrea admin cheers
nu ne lua in nume de rau ca noi doar ne spunem parerea bounce doar atata in rest decid ownerii Wink nu noi dam admine Razz
poi poate primesti shi tu un helper acolo sant sigur de asta ca doar nu e un capat de lume pana la urma Cool
dar tiam mai zis revizuesteti comportamentul shi vocabularul shi ai sa vezi ca nu e nimik rau....OK??
poi io cand joc shi cate am pe cap ce ar fii sa iau la rand cu jigniri shi cu mai stiu eu ce... clown
deci asculta sfatul meu shi sa vezi ca o sa primesti admin pana la urma ca acesti baietzi nus rai deloc dar ....fiti shi voi mai cumsecade shi putin mai respectuosi ca asai frumos ...in rest ....bafta in continuare cheers

app...dany fie cum zici tu ca eu nu prea mai imi vad de capul meu shi de problemele mele care le am scratch
dar daca tu zici ca am jucat de atatea ori inpreuna pe serv atunci fie cum zici tu... Wink
deci vorba lui enrg asteptam sa vedem momentan ce face cu contorizarea redirectelor shi pe urma....

Wink
app.. Sad Sad Sad Sad poi eu dc nu pot tine mai mult de 5 red.?????????? cand bag 10 deja se bloc. pc :shi nu pot intra nici pe mess:((( sigur sant facute bine?? zi enrg ?? bafta............
Sus In jos
EnRg

EnRg


Mesaje : 22
Data de înscriere : 05/04/2010

Cerere Admin DanY Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin DanY   Cerere Admin DanY EmptyMar Apr 27, 2010 11:51 pm

OFFTOPIC:
Redirectele sunt facute bine...dar pentru a tine mai mult de 5 servere iti trebuie minim 1 GB RAM , procesor minim 3000+, o placa video cat de cat bunicica daca vrei sa te si joci in paralel... Si cam atat... Ai grija sa numai iei flash Laughing
Sus In jos
DanY




Mesaje : 11
Data de înscriere : 26/04/2010

Cerere Admin DanY Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin DanY   Cerere Admin DanY EmptyMier Apr 28, 2010 10:37 am

BBC | Chowder a scris:
Ce?!?!?! Lu asta ii dai o sansa !?!??Tu lai auzit qm vb !E inacceptabil .... Evil or Very Mad affraid affraid Mad




Chowd3r , te rog frumos sa nu mai dai comentari stupide , pentru ca daca mai te prind vreodata injurand , ca in fiecare dimineatza :
1. Voi face Screen
2. Voi pune pe forum
3. .... To Be Continued...
[/b]
Sus In jos
DanY




Mesaje : 11
Data de înscriere : 26/04/2010

Cerere Admin DanY Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin DanY   Cerere Admin DanY EmptyMier Apr 28, 2010 10:41 am

Sunt sigur ca nu o sa iau admin , pentru ca am vorbit cu Cruce si a spus ca am 14 ani si trebuie minim 16:| .... Asta este .
Ghinion:| .
O sa vorbesc cu el pe mess sa vad ce spune.
Sus In jos
BBC | Chowder

BBC | Chowder


Mesaje : 22
Data de înscriere : 22/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Batesti

Cerere Admin DanY Empty
MesajSubiect: OMG   Cerere Admin DanY EmptyMier Apr 28, 2010 4:43 pm

Cand drq intra si OWNARI !?!?!?MA enerveaza !!!!! cn e owner ?!?!OmG ! Si dany taci drq din gura k ma enervezi .... dak ai 14 ani ce .... ! eu am 13 ...!
Sus In jos
DanY




Mesaje : 11
Data de înscriere : 26/04/2010

Cerere Admin DanY Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin DanY   Cerere Admin DanY EmptyMier Apr 28, 2010 5:12 pm

V-am Spus Eu K El Nu Va Termina Cu Injurile. Astept Parerea Ownerului
Sus In jos
WarRioR^L.M

WarRioR^L.M


Mesaje : 19
Data de înscriere : 10/04/2010
Varsta : 52
Localizare : berzovia , caras-severin

Cerere Admin DanY Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin DanY   Cerere Admin DanY EmptyMier Apr 28, 2010 6:41 pm

pfffffffff scratch
poi de unde ? 1 GB rami?? Sad Sad poi io am 512: Sad procesor de 1500 Sad


app....mai copii mai vam zis frumos sa vb. frumos??OMG

shi flash iau in contunuare la greu scratch ca nu mai am sunetul la casti acu am la sistem shi nu pot distinge bine sunetele Sad


bafta........ Sleep
Sus In jos
DruGs




Mesaje : 13
Data de înscriere : 29/03/2010

Cerere Admin DanY Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin DanY   Cerere Admin DanY EmptyJoi Apr 29, 2010 8:20 pm

Deci DanY nu stiu ce sa zic dar daca tii niste redirecte poate obtii ceva.BBC | Chowder eu nu lam vazut pe DanY injurand pe sv team vazut pe tn nu pe el.Si DanY sa petreci mai mult timp pe sv.Very Happy Exclamation
Sus In jos
DanY




Mesaje : 11
Data de înscriere : 26/04/2010

Cerere Admin DanY Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin DanY   Cerere Admin DanY EmptyVin Apr 30, 2010 7:48 am

Nu pot sa tin redirecte:|....
Sus In jos
Frazzer




Mesaje : 11
Data de înscriere : 25/03/2010

Cerere Admin DanY Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin DanY   Cerere Admin DanY EmptyVin Mai 07, 2010 2:54 pm

Voi my mult vati certat dekt sa dati Pro sau Contra...asa k nici yo nu o voi face:)).......l-am my vazut pe serv...joaca bine....Bafta in continuare
Sus In jos
DanY




Mesaje : 11
Data de înscriere : 26/04/2010

Cerere Admin DanY Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin DanY   Cerere Admin DanY EmptyVin Mai 07, 2010 4:23 pm

Am vazut si eu=)) mai mult se cearta in loc sa dati pro sau contra:((( .... BAFTA! NOROC!
Sus In jos
WarRioR^L.M

WarRioR^L.M


Mesaje : 19
Data de înscriere : 10/04/2010
Varsta : 52
Localizare : berzovia , caras-severin

Cerere Admin DanY Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin DanY   Cerere Admin DanY EmptyVin Mai 07, 2010 9:07 pm

pro mahh geek


bafta..... Sleep
Sus In jos
DanY




Mesaje : 11
Data de înscriere : 26/04/2010

Cerere Admin DanY Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin DanY   Cerere Admin DanY EmptySam Mai 08, 2010 7:21 am

Thank You:D cheers Very Happy
Sus In jos
DanY




Mesaje : 11
Data de înscriere : 26/04/2010

Cerere Admin DanY Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin DanY   Cerere Admin DanY EmptyDum Mai 09, 2010 6:58 pm

Mai astept "PRO" sau "CONTRA"


Ps: Nu ma supar:D
Sus In jos
DoDo




Mesaje : 1
Data de înscriere : 23/04/2010

Cerere Admin DanY Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin DanY   Cerere Admin DanY EmptyDum Mai 09, 2010 8:31 pm

nu mai face dublu post k o sa primesti warn. Aici posteaza doar ADMINII!!! cu pro sau contra...

De la mn ai Contra Neutral
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere Admin DanY Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin DanY   Cerere Admin DanY Empty

Sus In jos
 
Cerere Admin DanY
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs-Hasis.idle.ro :: Cereri admin-
Mergi direct la: